Süper İyi Günler

Süper İyi Günler

Süper İyi Günler

  • Yaş Grubu : 12+
  • Dünya edebiyatının en çok sevilen genç kahramanlarından birine dönüşen 16 yaşındaki Christopher Boone, otizmli bir birey olarak, dünyasını izleyenlerin de algılayacağı şekilde farklı bir zenginliğe davet ediyor.
  • 150 dakika

Açıklama

Dünya edebiyatının en çok sevilen genç kahramanlarından birine dönüşen 16 yaşındaki otizmli Christopher Boone’un hikayesi üzerine kurgulanan oyun, izleyicileri Christopher’ın zengin dünyasına davet ediyor. Onun duygu ve düşünce dünyasında akıllara kazınacak bir yolculuk yaşayacak seyirciler Christopher’ın gerçeğin peşinde matematiksel zekasını kullanarak gizemli bir cinayeti çözmesine şahitlik edecek. Nedim Saban’ın müthiş rejisi ile birlikte oyun, izleyen herkesi, Christopher Boone’un zengin duygu ve düşünce dünyasını, daha önce uygulanmamış High-Tech teknoloji ve animasyon kullanımlarıyla, benzersiz bir deneyim yaşamaya davet ediyor.

Yazan: Mark Haddon
Çeviren: Nedim Saban
Uyarlayan: Simon Stephens
Yöneten: Nedim Saban
Dekor ve Işık Tasarım: Kerem Çetinel
Görsel Tasarım: Tufan Dağtekin
Dramaturji: Ezgi Gizem Gülümser
Koreografi: Orçun Okurgan
Yönetmen Yardımcısı: Bülent Seyran
Asistan: Aysuda Dalgıç
Oynayanlar: Emir Özden, Ayça Erturan, Korel Cezayirli, Didem İnselel, İbrahim Can Sayan, Şebnem Şeviktürk, Onur Kırat, Uğur Can Arıkan, Cem Arslan, Sevcan Aydın, Beste Koçak ve Suna Keskin

Seanslar

Nâzım Hikmet Kültürevi: Nazım Hikmet

  • Biletler

    Satışta

    20:00

Haberdar Ol !