Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler

  • Anasayfa
  •    >   Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler

Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler

1) Web sitemize üye olarak ve/veya bilet alım işlemlerini gerçekleştirerek, Kullanım Koşullarını, Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası hükümlerini okuduğunuzu, anladığınızı ve içeriklerini aynen kabul etmiş sayılacağınızı belirtir, güvenlik politikası hükümlerinin aksine bir talebinizin ya da şikayetinizin olması durumunda, herhangi bir bilet alım işlemi gerçekleştirmeden ve siparişinizi onaylamadan önce, bizimle sitemizin iletişim bölümünde belirtilen numaralarından iletişime geçmenizi öneririz.

2) Sitemizden bilet satın alarak ve siparişinizi onaylayarak, Kullanım Koşullarına, Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikasına bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz. Dolayısı ile sitemizden bilet satın aldığınızda, etkinlik biletleri ile ilgili tüm sürece, prosedürlere ve işlemlere ilişkin, "Kullanım Koşulları"nda yer alan hükümlerin aynen uygulanacağını önemle belirtiriz.

3) İnternet sitemizden bilet almak suretiyle talep edilen kişisel verilerinizin güvenliğini sağlamak için teknolojinin gerektirdiği tüm altyapı ve yazılım gerekleri tamamlanmıştır. Girilen bilgilerin güvenliği açısından sitemiz "SSL" güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Ayrıca sitemizin bulunduğu sunucularımız Nilüfer Belediyesi tarafından uluslararası güvenlik açıklarını denetleyen firmalara periyodik olarak denetletilmekte ve site bakımları yaptırılmaktadır.

4) İnternet sitemizden bilet almak suretiyle talep edilen kişisel verileriniz 3. kişiler tarafından görüntülenemez ya da paylaşılamaz. Bu bilgiler size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir.

5) Bileti satın alan kişi, satın aldığı bileti hiçbir ticari amaç gütmeksizin şahsi kullanımı için satın alır. Nilüfer Belediyesi veya temsilcileri tarafından açıkça yazılı izin verilmesi haricinde, bileti satın alana kişi hiçbir ticari iş veya faaliyet için kullanamaz.

6) İnternet sitemizden bilet almak suretiyle talep edilen kişisel verileriniz tarafımızca kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Ayrıca, online alışveriş hizmetinin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda hizmet talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağını hatırlatırız.

7) Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, eksik veya yanıltıcı bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep ettiğiniz online alışveriş hizmetinin geçerliliğini etkileyecektir. Böyle bir durumda bilet.nilufer.bel.tr alışveriş sitesi adına NİLÜFER BELEDİYESİ hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Haberdar Ol !