Evdeki Saat

Evdeki Saat

Evdeki Saat

  • Evdeki Saat Nilüfer +1 Sahnesinde Alternatif Müzik Rüzgarı Estirecek Nilüfer +1 Güz Konserleri müzikseverleri Balat Atatürk Ormanı’nda alternatif müzik ile buluşturuyor.

Açıklama

Evdeki Saat, ilk single çalışması olan “Eski ve Tozlar İçinde” isimli çalışmasını 2015 yılında yayımladı. 2017 yılında ise “Bizi Orada Arama” isimli albümlerini yayınlayan grup, ardından sırasıyla “Yanlış Var”, “İnsanlar Ne Güzel Gülüyor”, “Ay Doğar”, “Mucize”, “Mümkün Değil”, “Mükemmel”, “Adalet Strasse”, “Ekin” ve “Çürüdüm” isimli single çalışmalarını yayınladı.

Son olarak 2020 yılında “Uzunlar” isimli single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sunan alternatif müzik grubu Evdeki Saat, bu parça ile büyük bir beğeni topladı.

Evdeki Saat, 18 Eylül Cumartesi günü Nilüfer +1 Sahnesi’nde!


Etkinlik Kuralları:

 *Pandemi sebebiyle konser özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

*Pandemi kuralları gereği etkinlikte maske takılması zorunludur.

*4-5 Eylül tarihlerindeki etkinliklere girişte HES kodu sorgulaması yapılacaktır. İlgili uygulamanın “HES Kodu sorgula” bölümünden ‘’riskli değildir’’ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.

-İçişleri Bakanlığı  genelgesi ile 6 Eylül’den itibaren koronavirüs aşısı olmayan kişilerin; konser, sinema ve tiyatro gibi vatandaşların toplu olarak bulunduğu faaliyetlere katılımında negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu getirilmiştir. HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid­19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre 15 gün  ) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılması mümkün değildir.

*Kapı sırasında bekleyen misafirlerin 1,5 metrelik fiziki mesafe kuralına uyarak sıra oluşturmaları ve beklerken HES Kodu sonucunu görevlilere ibraz etmek üzere hazır etmeleri gerekmektedir.

*Etkinlik kapı açılış saati 16:00’dır.

*Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşı altı bireylerin festivale katılımı yanlarında veli/vasisi ile mümkündür. 

*Etkinliğe katılan kişilerin video çekimlerinin online yayın platformlarında kullanım hakkı organizatör firmaya ait olup katılımcı etkinliğe katılmak suretiyle bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

*Nilüfer Belediyesi etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Seanslar

Aktif Seans Bulunmamaktadır.

Haberdar Ol !