Ceza

Ceza

Ceza

  • Rap Müziğin Başarılı Temsilcisi Ceza Nilüfer +1 Sahnesinde Hayranları ile Buluşacak Nilüfer +1 Güz Konserleri müzikseverleri Balat Atatürk Ormanı’nda rap müzik ile buluşturuyor.

Açıklama


2001 yılında ”Anahtar” albümü ile çok iyi bir çıkış yakalayan Ceza, en büyük çıkışlarından birini de 2004 yılında gerçekleştirdi. En büyük rock müzik organizasyonlarından biri olan RockIstanbul'da sahne almasının yanı sıra popüler müziğin önemli isimlerine rap vokalleriyle katılma başarısını da gösterdi. MTV EMA'da ödül alan ilk Türk sanatçı olan Ceza, geçtiğimiz yıl düzenlenen 46. Altın Kelebek Ödülleri’nde de “Yılın En İyi Rap Sanatçısı” ödülüne layık görüldü.Holocaust, Suspus, Yerli Plaka ve Med Cezir gibi parçalarıyla tüm Rap müzik tutkunlarını kendine hayran bırakan Rap müziğin başarılı temsilcisi Ceza, sevenleri ile 19 Eylül Pazar günü Nilüfer +1 Sahnesi’nde buluşuyor!


Etkinlik Kuralları: 

*Pandemi sebebiyle konser özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

*Pandemi kuralları gereği etkinlikte maske takılması zorunludur.

*4-5 Eylül tarihlerindeki etkinliklere girişte HES kodu sorgulaması yapılacaktır. İlgili uygulamanın “HES Kodu sorgula” bölümünden ‘’riskli değildir’’ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.

-İçişleri Bakanlığı  genelgesi ile 6 Eylül’den itibaren koronavirüs aşısı olmayan kişilerin; konser, sinema ve tiyatro gibi vatandaşların toplu olarak bulunduğu faaliyetlere katılımında negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu getirilmiştir. HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid­19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılması mümkün değildir.

*Kapı sırasında bekleyen misafirlerin 1,5 metrelik fiziki mesafe kuralına uyarak sıra oluşturmaları ve beklerken HES Kodu sonucunu görevlilere ibraz etmek üzere hazır etmeleri gerekmektedir.

*Etkinlik kapı açılış saati 16:00’dır.

*Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşı altı bireylerin festivale katılımı yanlarında veli/vasisi ile mümkündür. 

*Etkinliğe katılan kişilerin video çekimlerinin online yayın platformlarında kullanım hakkı organizatör firmaya ait olup katılımcı etkinliğe katılmak suretiyle bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

*Nilüfer Belediyesi etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Seanslar

Aktif Seans Bulunmamaktadır.

Haberdar Ol !