Yüzyüzeyken Konuşuruz

Yüzyüzeyken Konuşuruz

Yüzyüzeyken Konuşuruz

  • Nilüfer +1 Güz Konserleri müzikseverleri Balat Atatürk Ormanı’nda buluşturuyor! Yüzyüzeyken Konuşuruz 25 Eylül Cumartesi günü Nilüfer +1 Sahnesi’nde

Açıklama


Mayıs 2011'de Engin Sevik ve Kaan Boşnak tarafından kurulan bağımsız alternatif rock grubu Yüzyüzeyken Konuşuruz, başlarda Kaan Boşnak'ın kendi şarkılarını kaydedip yayınlamasıyla oluşmuştu ve o dönemde dinleyicilerinden yoğun ilgi ve beğeni topladı. Bu zamana kadar birçok müzisyenin eşlik ettiği grup Can Kalyoncu, Can Tunaboylu ve Baran Ökmen'in de katılımıyla son halini aldı ve başarılı çalışmalarına devam etti.

Yüzyüzeyken Konuşuruz 25 Eylül Cumartesi günü Nilüfer +1 Sahnesi’nde olacak.


Etkinlik Kuralları:

*Pandemi sebebiyle konser özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

*Pandemi kuralları gereği etkinlikte maske takılması zorunludur.

*18 yaş üstü katılımcıların konserlere giriş yapılabilmesi için Hes uygulamasında 'Kişinin Aşı/ Bağışıklık/Test verileri İçişleri Bakanlığı genelgesine uygundur.' ibaresinin gözükmesi gerekmektedir.

 -Hes kodu uygunluğu için; 

* Katılımcıların 2 doz aşılarını yaptırmış olması ve üzerinden en az 14 gün geçmesi gerekmektedir. 

* Koronavirüs hastalığı geçirilmiş ise, karantina süresini tamamlamış ve hastalığın atlatılmasından 180 gün geçmemiş olması gerekmektedir. 

*İki doz koronavirüs aşısı olunmadığı ve hastalık geçirilmediği takdirde maksimum 48 saat öncesinde negatif PCR testini ibraz edilmesi ve  HES uygulamasında görülmesi zorunluluğu bulunmaktadır.

*Kapı sırasında bekleyen misafirlerin 1,5 metrelik fiziki mesafe kuralına uyarak sıra oluşturmaları ve beklerken HES Kodu sonucunu görevlilere ibraz etmek üzere hazır etmeleri gerekmektedir.

*Etkinlik kapı açılış saati 16:00’dır.

*Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşı altı bireylerin festivale katılımı yanlarında veli/vasisi ile mümkündür.

*Etkinlik kapı açılış saati 16:00’dır.

*Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşı altı bireylerin festivale katılımı yanlarında veli/vasisi ile mümkündür. 

*Etkinliğe katılan kişilerin video çekimlerinin online yayın platformlarında kullanım hakkı organizatör firmaya ait olup katılımcı etkinliğe katılmak suretiyle bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

*Nilüfer Belediyesi etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Seanslar

Aktif Seans Bulunmamaktadır.

Haberdar Ol !