Bulutsuzluk Özlemi

Bulutsuzluk Özlemi

Bulutsuzluk Özlemi

  • Nilüfer +1 Güz Konserleri Kapanışı Bulutsuzluk Özlemi ile yapıyor. 26 Eylül Pazar günü Nilüfer +1 Sahnesi’nde.

Açıklama


1984'te kurulan Bulutsuzluk Özlemi, Türkiye'nin ilk Türkçe sözlü alternatif rock yapan grubudur. Türünün erken örneklerinden biri olan Bulutsuzluk Özlemi, 1990'lardaki çalışmaları ile Türkiye'deki rock müziğinin gelişimine olanak sağlamıştır.

Halen Türkiye'nin önde gelen rock grupları arasında yer alan Bulutsuzluk Özlemi, 26 Eylül Pazar günü Nilüfer +1 Sahnesi’nde sevenleri ile buluşacak.


Etkinlik Kuralları:

*Pandemi sebebiyle konser özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

*Pandemi kuralları gereği etkinlikte maske takılması zorunludur.

*18 yaş üstü katılımcıların konserlere giriş yapılabilmesi için Hes uygulamasında 'Kişinin Aşı/ Bağışıklık/Test verileri İçişleri Bakanlığı genelgesine uygundur.' ibaresinin gözükmesi gerekmektedir.

 -Hes kodu uygunluğu için; 

* Katılımcıların 2 doz aşılarını yaptırmış olması ve üzerinden en az 14 gün geçmesi gerekmektedir. 

* Koronavirüs hastalığı geçirilmiş ise, karantina süresini tamamlamış ve hastalığın atlatılmasından 180 gün geçmemiş olması gerekmektedir. 

*İki doz koronavirüs aşısı olunmadığı ve hastalık geçirilmediği takdirde maksimum 48 saat öncesinde negatif PCR testini ibraz edilmesi ve  HES uygulamasında görülmesi zorunluluğu bulunmaktadır.

*Kapı sırasında bekleyen misafirlerin 1,5 metrelik fiziki mesafe kuralına uyarak sıra oluşturmaları ve beklerken HES Kodu sonucunu görevlilere ibraz etmek üzere hazır etmeleri gerekmektedir.

*Etkinlik kapı açılış saati 16:00’dır.

*Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşı altı bireylerin festivale katılımı yanlarında veli/vasisi ile mümkündür.

*Etkinlik kapı açılış saati 16:00’dır.

*Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşı altı bireylerin festivale katılımı yanlarında veli/vasisi ile mümkündür. 

*Etkinliğe katılan kişilerin video çekimlerinin online yayın platformlarında kullanım hakkı organizatör firmaya ait olup katılımcı etkinliğe katılmak suretiyle bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

*Nilüfer Belediyesi etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Seanslar

Balat Atatürk Ormanı: Balat Konser Alanı

  • Biletler

    Satışta

    20:00

Haberdar Ol !